låt oss maximera din produkts potential

Företagsuppgifter

Stebro Plast AB
Verktygsgatan 1
333 92 Broaryd

Telefon 0371-58 32 30

info@stebro.se

Per-Johan Stenberg

VD/Försäljning

per-johan.stenberg@stebro.se
0371-58 32 35

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas. Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Kontaktpersoner – försäljning

Per-Johan Stenberg

VD/Försäljning

per-johan.stenberg@stebro.se
0371-58 32 35

Henrik Stenberg

Försäljning

henrik@stebro.se
0371-58 32 33

Nils-Göran Stenberg

Försäljning

nisse@stebro.se
0371-58 32 32

Ann-Charlott Bengtsson

Försäljning

lotta.bengtsson@stebro.se
0430-782 44

Andreas Mehtälä

Försäljning

andreas.mehtala@stebro.se
0371- 335 71

Kontaktpersoner – företaget

Henrik Stenberg

Styrelseordförande

henrik@stebro.se
0371-58 32 33

Per-Johan Stenberg

VD

per-johan@stebro.se
0371-58 32 35

Emma Stenberg Greek

Produktionschef

emma.s.greek@stebro.se
0371-58 32 31

Anneli Seger

Order/Planering

anneli.seger@stebro.se
0371-335 76

Ann-Louise Lekberg

Order/Planering

ann-louise.lekberg@stebro.se
0371-58 32 33

Malin Stenberg

Ekonomi

malin@stebro.se
0371-58 32 34

Anna Stenberg

Inköp

anna.stenberg@stebro.se
0371-58 32 37

Marit Axelsson

Kvalitet

marit.axelsson@stebro.se
0371-335 73

Joakim Wiedesheim

HR-chef

joakim.wiedesheim@stebro.se
0371-58 32 39

Anders Mårtensson

Lager/Produktionsutveckling

anders.martensson@stebro.se
0371-335 74

Nikki Huang

Projektkoordinator

nikki.huang@stebro.se
0371-58 32 38

Hitta till oss!

Stebro Plast AB, Verktygsgatan 1, 333 92 Broaryd

Stebro Plast